Google+ „Nemezis” po francusku | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Nemezis” po francusku

Piotr Koryś z wydawnictwa GRAmel poinformował, że settingi „Nemezis”, „Beasts & Barbarians”, a także „Interface Zero 2.0” zostaną wydane we Francji.

Podręczniki ukażą się nakładem Black Book Editions. Wydawnictwo istnieje na rynku od 2004 roku i na swoim koncie ma już francuskojęzyczne edycje takich gier jak „Pathfinder RPG”, „Shadowrun” (4th Edition), „Eclipse Phase” czy „Earthdawn” (Classic Edition).

Dla polskiego settingu science fiction „Nemezis”, autorstwa Andrzeja „Enca” Stója, będzie to już drugie tłumaczenie. Pod koniec zeszłego roku ukazała się anglojęzyczna wersja.


Dowiedz się więcej:


Beasts & Barbarians

Setting magii i miecza autorstwa Umberto Pignatelliego wydany na mechanice Savage Worlds. Gracze wcielą się w bohaterów rodem z powieści Howarda, Wegnera czy Cooka, i mierząc swe siły z różnej maści monstrami, odkrywając mroczne tajemnice, zdobędą skarby i chwałę.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Interface Zero

Cyberpunkowy setting wydany na mechanice Savage Worlds i True20 przez wydawnictwo Gun Metal Games. W Polsce ukazała się wersja na Savage Worlds nakładem wydawnictwa Gramel.

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.