Google+ Tydzień gier fabularnych w CDP.pl | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Tydzień gier fabularnych w CDP.pl

Z okazji Dnia Darmowych Gier Fabularnych przez najbliższy tydzień wszystkie e-podręczniki do gier fabularnych w sklepie CDP.pl będą kosztować o 50% mniej.

Dzień Darmowych Gier Fabularnych to polska wersja znanej za granicą akcji Free RPG Day, podczas której różne wydawnictwa, sklepy, a także prywatni autorzy udostępniają za darmo materiały do gier fabularnych, głównie w postaci plików PDF. Czwarta edycja Dnia Darmowych Gier Fabularnych odbędzie się już w sobotę 15 czerwca.

W ofercie platformy znajdują się podręczniki i dodatki do systemów takich jak „Neuroshima”, „Savage Worlds”, „Klanarchia”, „Głębia Przestrzeni”, „Afterbomb Madness”, a także seria Almanachów Mistrza Gry od wydawnictwa Portal.

W zeszłym tygodniu do oferty CDP.pl dołączyła elektroniczna wersja podręcznika do gry fabularnej „Armie Apokalipsy”.

Dzięki specjalnej ofercie, ważnej jeszcze 6 dni, podręcznik dostępny jest za jedyne 9,99 złotych.

Podręcznik główny do polskiej edycji „Savage Worlds” można za to dostać już za 4,99 złotych.

Szczegóły oferty na CDP.pl.

Źródło wieści: CDP.pl


Dowiedz się więcej:


Afterbomb Madness

Postapokaliptyczna gra fabularna osadzona w alternatywnej, stylizowanej na lata 50. XX wieku Ameryce, 150 lat po III Wojnie Światowej. Gracze wcielają się w mieszkańców USA, próbujących przetrwać w nieprzychylnych, nowych realiach, walcząc z postatomową fauną i florą, komunistami oraz obcymi. Gra wykorzystuje autorską mechanikę „Adrenalina”, podczas gry używa się pełnego zestawu kostek (od k4 po k20).

Armie Apokalipsy

Gra fabularna dla pełnoletnich graczy. Jej akcja rozgrywa się w świecie bliźniaczo podobnym do naszego, w którym anioły zostały zesłane z niebios, by stanąć naprzeciw sił Wroga w ostatecznej bitwie. Gracze wcielają się w role skrzydlatych wojowników o nadludzkiej mocy, którzy dzielą czas między epickie starcia z piekielnymi hordami, politykę i intrygi w anielskiej społeczności, a korzystanie z uroków nowej, cielesnej egzystencji.

DDGF

To skrót Dnia Darmowych Gier Fabularnych, polskiej edycji corocznej akcji. W jej trakcie fani i wydawcy za darmo udostępniają materiały do gier fabularnych, jak i same gry.

Głębia Przestrzeni

to gra fabularna w której gracze wcielają sie w ludzi, żyjących u progu piątego tysiąclecia, kiedy rozwój technologiczny pozwolił poznać kilkanaście ras Obcych i skolonizować całkiem sporą cześć Drogi Mlecznej.

Klanarchia

Neuroshima

Polska gra fabularna, której akcja osadzona jest w postnuklearnym świecie przyszłości. Jest rok 2050, Stany Zjednoczone rzucone na kolana w wyniku buntu maszyn nie potrafią się podnieść i sprostać naporowi wroga. Potężny Moloch, po części istota, po części monumentalna konstrukcja i sieć sprzężonych ze sobą maszyn napiera na południe zdobywając kolejne amerykańskie miasteczka. Ludzie zatracili ze sobą kontakt, są zdziesiątkowani, zdruzgotani końcem świata, który niechybnie nadchodzi… Gra czerpie z tradycji dzieł postapokaliptcznych, zarówno z głośnej serii filmów Mad Max, jak i kultowej serii gier komputerowych Fallout, jak i dziesiątków mniej znanych dzieł tego nurtu.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.