Google+ „Shadowrun” powraca w lipcu | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Shadowrun” powraca w lipcu

Wydawnictwo Catalyst Game Labs podało, że 11 lipca premierę w wersji elektronicznej będzie miał podręcznik główny do systemu „Shadowrun Fifth Edition”.

Podręcznik kupić będzie można za 20 dolarów w sklepach DriveThruRPG i RPGNow, a także w sklepie wydawnictwa .

W tym samym czasie rozpocznie się przedsprzedaż podręczników w druku w wersji zwykłej i limitowej. O zawartości wersji limitowanej wydawnictwo poinformuje już niedługo. Podręczniki w druku dostępne będą od sierpnia.

Fani nie mogący się doczekać nowej edycji już teraz mogą pobrać kolejny, piąty już preview nowej edycji systemu. Tym razem udostępniono fragmenty podręcznika poświęcone magii.

Tymczasem poinformowano, że premiera gry komputerowej „Shadowrun Returns” osadzonej w Szóstym Świecie została przełożona na 25 lipca.

Źródło wieści: Shadowrun Tabletop


Dowiedz się więcej:


Catalyst Game Labs

to amerykańskie wydawnictwo gier planszowych i fabularnych. Posiada licencje na wydawanie gier z serii Battletech, Shadowrun i Cosmic Patrol. Wydało także pierwszą edycję gry Eclipse Phase oraz grę planszową Leviathans.

Shadowrun

Gra fabularna w konwencji cyberpunk z elementami fantasy, w której gracze wcielają się w role shadowrunnerów - najemników działających na krawędzi lub poza prawem.