Google+ „Przetrwaliście zagładę” zmienia zasady | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Przetrwaliście zagładę” zmienia zasady

Wydawnictwo Gindie poinformowało o zmianach w zasadach oraz orientacyjnej dacie premiery fabularnej gry karcianej „Przetrwaliście zagładę”.

W porównaniu z poprzednią wersją gra przeznaczona będzie dla 2-5 osób (poprzednio 4-6) i nie będzie wymagała mistrza gry.

„Przetrwaliście zagładę” zostanie wydana na licencji Creative Commons BY-SA 3.0 PL, w drugiej połowie czerwca w nakładzie 200 egzemplarzy. Osoby, które zamówią grę w przedsprzedaży otrzymają dodatkowo karty w pliku PDF oraz instrukcję. Ponadto wszyscy, którzy kupią pierwszą edycję gry, otrzymają rabat 50% na zakup drugiej edycji.

„Przetrwaliście zagładę” będzie dostępna w internetowym sklepie wydawnictwa Gindie, na konwentach, a także pubach Domówka Cafe w Krakowie oraz Paradox Cafe w Warszawie. Liczba pubów, w których będzie można kupić grę może się zwiększyć.

Więcej informacji o „Przetrwaliście zagładę” znajdziecie na stronie wydawnictwa Gindie.

Źródło wieści: Strona wydawnictwa Gindie


Dowiedz się więcej:


Gindie

Polskie wydawnictwo założone przez Jacka Gołębiowskiego, odpowiedzialne między innymi za polskie wydanie "The Shadows of Yesterday" oraz "Dogs in the Vineyard", a także fabularnych gier karcianych takich jak "Przetrwaliście zagładę" czy "Opowieści z karczmy".

Przetrwaliście zagładę

Fabularna gra karciana dla 2-5 osób, z pojedynczą rozgrywką trwającą 10-25 minut. Postacie graczy przetrwały zagładę, jednak nie są nadal bezpieczne, muszą dostać się przez jaskinię do Azylu. Wydawcą gry jest wydawnictwo Gindie.