Google+ Premiera „Przetrwaliście Zagładę” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Premiera „Przetrwaliście Zagładę”

Przetrwaliście Zagładę

Premiera „Przetrwaliście Zagładę” odbędzie się w środę. Tego samego dnia rozpocznie się wysyłka do osób, które zakupiły grę w przedsprzedaży.

„Przetrwaliście Zagładę” to gra dla 2-5 osób, która przekształca znane motywy z gier fabularnych w karciankę, pozwalającą tworzyć opowieści o postaciach, które przetrwały zagładę. Gra nie wymaga obecności mistrza gry, zaś pojedyncza sesja czy rozgrywka trwa od 10 do 25 minut.

Można już zapoznać się z instrukcją do gry w formacie PDF oraz wideo.

Na wydawniczej stronie na facebooku trwa także konkurs. Zwycięzca otrzyma, oprócz egzemplarza gry (wraz z wysyłką), dostęp do informacji na temat dwóch kolejnych gier wydawnictwa Gindie: „Opowieści z karczmy” oraz „Blish: Maldor”.

Grę można kupić w sklepie online wydawnictwa za 30zł.

 

Źródło wieści: Wydawnictwo Gindie


Dowiedz się więcej:


Gindie

Polskie wydawnictwo założone przez Jacka Gołębiowskiego, odpowiedzialne między innymi za polskie wydanie "The Shadows of Yesterday" oraz "Dogs in the Vineyard", a także fabularnych gier karcianych takich jak "Przetrwaliście zagładę" czy "Opowieści z karczmy".

Przetrwaliście zagładę

Fabularna gra karciana dla 2-5 osób, z pojedynczą rozgrywką trwającą 10-25 minut. Postacie graczy przetrwały zagładę, jednak nie są nadal bezpieczne, muszą dostać się przez jaskinię do Azylu. Wydawcą gry jest wydawnictwo Gindie.