Google+ „Nights at the Round Table” – nowy serial internetowy o graczach RPG | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Nights at the Round Table” – nowy serial internetowy o graczach RPG

„Nights at the Round Table” to nowy serial komediowy o graczach RPG, który wystartuje w serwisie Youtube już 13 czerwca.

Max kocha gry, jest otwarty i uczuciowy. Pracuje w supermarkecie. W tajemnicy kocha się w… Milly, mającej obsesję na punkcie zasad i protokołów bibliotekarce i mistrzyni gry, która żelazną pięścią rządzi stołem do grania. Nie może znieść… ubranego w garnitur i uzależnionego od twittera Sama, który tak naprawdę zamiast grać, wolałby siedzieć w pubie. Wszyscy trochę boją się… Harmony, rockowej laski, która zamordowała, lub nie, jednego ze swych poprzednich towarzyszy gry.

Jest ich czwórka – jednak, by zagrać potrzebują piątej osoby.

W „Nights at the Round Table” zobaczycie ich desperackie, czasem śmieszne, a często przerażające zmagania, by odnaleźć idealnego gracza, który wypełni wolne miejsce, tak by drużyna była kompletna.

Za serial odpowiedzialna jest grupa RedShirt Films, która stworzyła między innymi serial internetowy „I Am Tim”. Większość aktorów ma na swoim koncie co najmniej kilka większych lub mniejszych ról w niezależnych produkcjach, a także serialach telewizyjnych.

W serwisie Youtube jest już dostępny odcinek pilotowy.

Więcej informacji na stronie serialu.

Źródło wieści: Gamerati w Google+


Dowiedz się więcej:


Nights at the Round Table