Google+ „Mag: Wstąpienie” vs. „Mag: Przebudzenie” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Mag: Wstąpienie” vs. „Mag: Przebudzenie”

Wydawnictwo Onyx Path Publishing wprowadziło do sprzedaży „Mage Translation Guide”, podręcznik pozwalający przenosić wybrane elementy mechaniczne i settingowe pomiędzy starą a nową edycją gry fabularnej „Mag”.

To kolejny taki poradnik ze wskazówkami dotyczącymi przenoszenia różnych elementów pomiędzy systemami starego i nowego „Świata Mroku”. W sprzedaży są już odpowiednio:

Dzięki „Mage Translation Guide” poprzenosicie swoje ulubione frakcje magów (Tradycje, Technokracje, itp.), konwencje i inne elementy z „Maga: Wstąpienie” do „Maga: Przebudzenie” (lub na odwrót). W liczącym 75 stron podręczniku znajdziecie porady oraz gotowe rozwiązania. Do pełnego wykorzystania polecane jest posiadanie także podręcznika głównego do „Nowego Świata Mroku”.

Poradnik dostępny jest za pośrednictwem DriveThruRPG w wersji elektronicznej (PDF) za 4,99 dolarów lub w druku na żądanie za 11,99 dolarów.

Źródło wieści: Onyx Path Publishing


Dowiedz się więcej:


Mage the Ascesion

Mage The Awakening

Onyx Path Publishing

Amerykańskie wydawnictwo stworzone przez Richarda Thomasa, dyrektora kreatywnego wydawnictwa White Wolf. Obecnie wydaje gry na licencji nowego Świata Mroku oraz inne wydawane wcześniej przez White Wolf.

Vampire The Masquerade