Google+ Karnawał Blogowy RPG edycje 1-25 w PDF | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Karnawał Blogowy RPG edycje 1-25 w PDF

Dzięki zaangażowaniu wielu osób udostępniono plik PDF z najciekawszymi artykułami z Karnawału Blogowego RPG.

Plik zawiera artykuły z edycji od 1. do 25. obejmujących pierwszy rok Karnawału. Opublikowany w ramach Dnia Darmowych Gier Fabularnych plik znaleźć można w tym miejscu. Wkrótce podane zostaną także informacje o możliwości zakupu wersji drukowanej.

Karnawał Blogowy RPG to inicjatywa wywodząca się z USA  polegająca na comiesięcznym wyborze tematu, na podstawie którego chętni publikują notki na swych blogach. Obecnie trwa już edycja 44. poświęcona potworom i bestiom wszelakiego rodzaju.

Więcej informacji o polskiej edycji inicjatywy znajdziecie na stronie Karnawału Blogowego RPG.


Dowiedz się więcej:


DDGF

To skrót Dnia Darmowych Gier Fabularnych, polskiej edycji corocznej akcji. W jej trakcie fani i wydawcy za darmo udostępniają materiały do gier fabularnych, jak i same gry.

Karnawał Blogowy RPG

to inicjatywa, która w Polsce pojawiła się w czerwcu 2009 roku. Zabawa jest prosta: osoba prowadząca zadaje temat dotyczący gier fabularnych, inni blogerzy natomiast na ten temat się wypowiadają. Po miesiącu pałeczka zostaje przekazana innej osobie, i to ona wymyśla kolejny temat Karnawału. Więcej informacji znaleźć można na stronie Karnawału Blogowego RPG: http://kbrpg.blogspot.com/