Google+ „Void Dancers” z dofinansowaniem od Departamentu Kultury | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Void Dancers” z dofinansowaniem od Departamentu Kultury

Gra fabularna „Void Dancers” otrzymała wstępnie wsparcie finansowe Departamentu Kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu. Uzyskane środki zostaną przeznaczone na dokończenie prac nad systemem i wydruk podręczników.

Wniosek o dofinansowanie został zgłoszony w lutym tego roku. Rozstrzygnięcie miało nastąpić w marcu, jednak z uwagi na komplikacje związane z odwołaniem Prezydenta Miasta Elbląg procedura przedłużyła się do maja.

Dzięki dofinansowaniu (i związanym z tym okresem rozliczeniowym) premiera podręczników powinna odbyć się do końca sierpnia, autorzy gry nie chcą jednak na ten czas określać dokładnej daty.

Prace nad podręcznikiem są obecnie na etapie opracowania oprawy graficznej oraz składu.

W sierpniu natomiast ruszy tłumaczenie gry na język angielski.

Więcej informacji o systemie, przykładowe grafiki oraz spis treści podręcznika znajdziecie na stronie gry.michał selke-page-002


Dowiedz się więcej:


Void Dancers

Polska gra fabularna z gatunku science-fiction thriller z elementami biopunku. Postacie graczy zmierzą się z brutalną, zdehumanizowaną codziennością XXIV wieku, w której coraz bardziej rozproszona w kosmosie ludzkość stara się podźwignąć z wyniszczających konfliktów korporacyjnych i przetrwać w zimnowojennej rzeczywistości. Jest to era kolonizacji innych układów planetarnych, a także czas matactw, walk o władzę, ciemnych interesów i intryg. W świecie w którym dominuje chciwość i bezwzględność, niemodna lojalność stała się poszukiwanym unikatem.