Google+ Vlogi od Geek & Sundry | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Vlogi od Geek & Sundry

Kanał Geek & Sundry na platformie Youtube, w ramach którego Wil Wheaton prowadzi program Tabletop, poszerzył ofertę o vlogi tematyczne.

Kanał rozpoczął działalność z inicjatywy Felicii Day na początku kwietnia 2012 roku. Jako pierwsze zadebiutowały trzy programy: Tabletop, The Flog, oraz Sword & Laser. Wkrótce pojawiły się kolejne, a kanał zyskał sporą popularność.

Dzięki programowi Tabletop, a także wydarzeniom takim jak International Tabletop Day, kanał Geek & Sundry mocno przyczynia się do promocji tradycyjnych gier (gry fabularne, gry planszowe, gry karciane, itp.). Program Tabletop znalazł się na liście najważniejszych dziesięciu wydarzeń branży gier w 2012 roku według portalu ICv2.

Teraz do oferty kanału dołączyły vlogi prowadzone przez pasjonatów z różnych stron świata, poświęcone różnym tematom, od kreatywnego pisania, komiksy, cosplay, po siłowanie się na kciuki.

Twórcy kanału chcą dołączyć jeszcze 10 kolejnych vlogów. Czy znajdzie się miejsce dla vloga poświęconego tradycyjnym grom?

To już zależeć będzie od społeczności Geek & Sundry, która podczas lata pomoże wybrać 10 nowych vlogerów.

Aby zgłosić swój vlog wystarczy wypełnić ankietę na stronie vlogów.

Źródło wieści: Google+


Dowiedz się więcej:


Geek & Sundry

Założony przez Felicię Day kanał w serwisie Youtube, w ramach którego ukazują się programy poświęcone fantastyce, komiksom oraz grom, a także różnego rodzaju vlogi fantastyczne.

International TableTop Day

Prowadzona przez kanał Geek & Sundry inicjatywa mająca promować gry fabularne, planszowe, bitewne i karciane. W roku 2014 przypadła na dzień 5 kwietnia.

Tabletop

Program w ramach kanału Geek & Sundry, w którym Wil Wheaton – aktor, scenarzysta i publicysta – zaprasza znane osoby popkultury fantastycznej (filmy, seriale, komiksy, gry) i razem z nimi prezentuje gry planszowe, karciane, a także fabularne.