Google+ Seria Almanachów Mistrza Gry od Portalu w CDP.pl | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Seria Almanachów Mistrza Gry od Portalu w CDP.pl

Podręczniki w wersji elektronicznej (PDF) z serii Almanachów Mistrza Gry od wydawnictwa Portal trafiły do oferty platformy CDP.pl.

Za platformę CDP.pl odpowiedzialna jest firma CD Projekt RED. Serwis ruszył pod koniec zeszłego roku, od marcu tego roku natomiast oferta platformy poszerzyła się między innymi o elektroniczne wersje podręczników do gier fabularnych takich jak „Neuroshima”, „Savage Worlds”, „Klanarchia” czy „Afterbomb Madness”.

Teraz do oferty dołączyły podręczniki z serii Almanachów Mistrza Gry wydanych przez wydawnictwo Portal:

Autorami almanachów są John Wick, Ignacy Trzewiczek oraz Mateusz Zaród. Podręczniki dostępne są w cenie 24,99 złotych za egzemplarz.

Źródło wieści: Rabować Palić Gwałcić


Dowiedz się więcej:


CD Projekt RED

Polski deweloper gier komputerowy, oddział spółki CD Projekt SA. Twórcy gier z serii "The Witcher" oraz zapowiedzianej gry "Cyberpunk 2077". Obecnie we współpracy z wydawnictwem R. Talsorian Games wyda grę fabularną "The Witcher Role-playing Game".

Portal Games

Polskie wydawnictwo, które powstało w 1999 roku w Gliwicach i zaczynało od wydawania dwumiesięcznika poświęconego grom fabularnym. Dziś znane jest zarówno w Polsce, jak i na świecie z szeregu produktów, od gier fabularnych po planszowe czy karciane, a nawet bitewne. Największy rozgłos na świecie przyniosła wydawnictwu gra planszowa "Neuroshima HEX", wydana w Polsce, Francji oraz USA oraz gra fabularna "De Profundis". Oba tytuły stworzył Michał Oracz. W Polsce wydawnictwo kojarzone jest przede wszystkim z grami fabularnymi "Neuroshima" i "Monastyr" oraz ze związanymi z nimi grami planszowymi i karcianymi. Ważnymi pozycjami w portfolio wydawnictwa są także serie poradników dla Mistrzów Gry oraz tłumaczenia popularnych gier indie, takich jak "Honor i Krew" czy "InSpectres". W 2013 roku wydawnictwo zmieniło nazwę z Portal na Portal Games.