Google+ „Savage Worlds” od GRAmela w CDP.pl | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Savage Worlds” od GRAmela w CDP.pl

Podręczniki w wersji elektronicznej (PDF) z linii „Savage Worlds” wydawnictwa GRAmel trafiły do oferty platformy CDP.pl.

Za platformę CDP.pl odpowiedzialna jest firma CD Projekt RED, partnerem technologicznym projektu natomiast jest Netia. Serwis ruszył pod koniec zeszłego roku, w marcu tego roku natomiast oferta platformy poszerzyła się między innymi o elektroniczne wersje podręczników do gier fabularnych takich jak „Neuroshima”, „Klanarchia” czy „Afterbomb Madness”.

Teraz do oferty dołączyły podręczniki z linii „Savage Worlds” wydawanej w Polsce przez wydawnictwo GRAmel.

Do sprzedaży trafiły podręczniki:

Podręczniki dostępne są w cenach od 9,99 złotych do 18,50 złotych.

Docelowo na platformie mają się znaleźć wszystkie podręczniki wydane przez wydawnictwo GRAmel w języku polskim, trwają też rozmowy nad wprowadzeniem do oferty podręczników anglojęzycznych.

Źródło wieści: Rabować Palić Gwałcić


Dowiedz się więcej:


Afterbomb Madness

Postapokaliptyczna gra fabularna osadzona w alternatywnej, stylizowanej na lata 50. XX wieku Ameryce, 150 lat po III Wojnie Światowej. Gracze wcielają się w mieszkańców USA, próbujących przetrwać w nieprzychylnych, nowych realiach, walcząc z postatomową fauną i florą, komunistami oraz obcymi. Gra wykorzystuje autorską mechanikę „Adrenalina”, podczas gry używa się pełnego zestawu kostek (od k4 po k20).

CD Projekt RED

Polski deweloper gier komputerowy, oddział spółki CD Projekt SA. Twórcy gier z serii "The Witcher" oraz zapowiedzianej gry "Cyberpunk 2077". Obecnie we współpracy z wydawnictwem R. Talsorian Games wyda grę fabularną "The Witcher Role-playing Game".

Deadlands

Setting na mechanice Savage Worlds, łączący elementy konwencji westernu oraz horroru.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

Sensacja i Przygoda