Google+ „Przetrwaliście zagładę” w przedsprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Przetrwaliście zagładę” w przedsprzedaży

W sklepie wydawnictwa Gindie ruszyła przedsprzedaż gry „Przetrwaliście zagładę”. Gra kosztuje 30 złotych i w zależności od liczby sprzedanych kopii, wspierający pierwsze wydanie gry otrzymają różne bonusy.

„Przetrwaliście zagładę” to fabularna gra karciana dla 4-6 osób, z pojedynczą rozgrywką trwającą 10-25 minut.

Przetrwaliście zagładę, ale nadal nie jesteście bezpieczni. Musicie dostać się do Azylu, ale kto wie, co zdarzy się po drodze. Jaskinia w której jesteście ma w sobie wiele tajemnic, ale wy sami macie też brudną przeszłość.

W przypadku sprzedania się 100 kopii gry, zawartość zestawu ulegnie zwiększeniu z 30 kart do 55, a wszyscy zamawiający otrzymają dodatkową grę w pakiecie gratis. Przy sprzedaży 200 kopii cała gra zostanie udostępniona na licencji Creative Commons.

Premiera gry przewidziana jest na drugą połowę maja.

W serwisie Youtube dostępna jest krótka, trzyminutowa prezentacja gry.

Więcej informacji na stronie wydawnictwa.

Źródło wieści: Strona wydawnictwa Gindie


Dowiedz się więcej:


Gindie

Polskie wydawnictwo założone przez Jacka Gołębiowskiego, odpowiedzialne między innymi za polskie wydanie "The Shadows of Yesterday" oraz "Dogs in the Vineyard", a także fabularnych gier karcianych takich jak "Przetrwaliście zagładę" czy "Opowieści z karczmy".

Przetrwaliście zagładę

Fabularna gra karciana dla 2-5 osób, z pojedynczą rozgrywką trwającą 10-25 minut. Postacie graczy przetrwały zagładę, jednak nie są nadal bezpieczne, muszą dostać się przez jaskinię do Azylu. Wydawcą gry jest wydawnictwo Gindie.