Google+ „OVA: The Anime Role-Playing Game Revised Edition” na Kickstarterze | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„OVA: The Anime Role-Playing Game Revised Edition” na Kickstarterze

Rozpoczęła się zbiórka w serwisie Kickstarter na wydanie drugiej, odświeżonej edycji gry fabularnej „OVA: The Anime Role-Playing Game”.

Pierwsza edycja gry została wydana w 2005 roku i zebrała dobre recenzje. Gra pozwala za pomocą prostej mechaniki, opartej na kościach K6, stworzyć postać, którą możemy rozgrywać przygody wprost z filmów i seriali anime.

Podręcznik zostanie wydany w twardej oprawie w pełnym kolorze i można mieć go w druku już przy wsparciu w wysokości 30 dolarów. Na stronie wydawnictwa dostępny jest plik PDF, dzięki któremu można się zapoznać z podstawowymi zasadami gry na przykładzie jednej z gotowych postaci.

Zbiórka potrwa jeszcze do 17 czerwca.

Szczegóły w serwisie Kickstarter.

Źródło wieści: Strona projektu


Dowiedz się więcej:


Kickstarter

Platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne jak "Numenera", "Technoir" czy "Deadlands Noir", a także wiele innych gier niezależnych.

OVA: The Anime RPG

Gra fabularna w konwencji japońskich filmów anime. Mechanika gry opiera się na kościach K6 i pozwala stworzyć postać w kilka minut. Pierwsza edycja gry pojawiła się w 2004 roku.