Google+ Nowości do nowego i starego „Świata Mroku” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowości do nowego i starego „Świata Mroku”

Wydawnictwo Onyx Path Publishing wprowadziło do sprzedaży „The God Machine Chronicle”, kampanię do nowej edycji „Świata Mroku” oraz „Convention Book: Progenitors”, dodatek do „Maga: Wstąpienie”.

„Convention Book: Progenitors” to kolejny nowy suplement z linii dodatków opisujących różne grupy ze świata „Maga: Wstąpienie”, aktualizujących system o nowe idee i pomysły dostosowane do realiów XXI wieku. Tym razem opisywana jest grupa Prekursorów (Progenitors).

Liczący 99 stron podręcznik dostępny jest za pośrednictwem DriveThruRPG w wersji elektronicznej (PDF) w cenie 11,99 dolarów lub w wersji w druku na żądanie w cenie 16,99 dolarów.

„The God Machine Chronicle” natomiast to oparty na antologii opowiadań osadzonych w świecie nowej edycji „Świata Mroku” suplement zawierający zarówno propozycję pełnej, modularnej kroniki (kampanię), doskonałej na wprowadzenie do gry, jak i uaktualnienie zasad mechanicznych. Kronika koncentruje się wokół tematu Stwórcy, zwanego też God-Machine.

Liczący 251 stron podręcznik dostępny jest za pośrednictwem DriveThruRPG w wersji elektronicznej (PDF) w cenie 17,99 dolarów lub w wersji w druku na żądanie w cenie od 29,99 dolarów (wersja standardowa).

Źródło wieści: Onyx Path Publishing


Dowiedz się więcej:


Mage the Ascesion

Onyx Path Publishing

Amerykańskie wydawnictwo stworzone przez Richarda Thomasa, dyrektora kreatywnego wydawnictwa White Wolf. Obecnie wydaje gry na licencji nowego Świata Mroku oraz inne wydawane wcześniej przez White Wolf.

World of Darkness

Nazwa nadana uniwersum gier utrzymanych w klimatach nadnaturalnego horroru wydawanych przez White Wolf, a obecnie Onyx Path Publishing. Gracze wcielają się w śmiertelników odkrywających mroczne sekrety świata lub nadnaturalne istoty jak wampiry czy wilkołaki. Obecnie prowadzone są dwie linie: klasyczny Świat Mroku i nowy Świat Mroku. W Polsce nakładem wydawnictwa ISA wydawane były gry z linii klasycznego Świata Mroku.