Google+ Łotrzyk, Mag i Wojownik w trzecim zestawie „Dragon Age” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Łotrzyk, Mag i Wojownik w trzecim zestawie „Dragon Age”

Wydawnictwo Green Ronin Publishing opublikowało informacje o klasach w trzecim zestawie (Set 3) do gry fabularnej „Dragon Age”.

„Dragon Age Set 3” będzie zawierać zasady dotyczące bohaterów poziomów 11-20. Zestaw składać się będzie tradycyjnie z Podręcznika Gracza, Podręcznika Mistrza Gry oraz akcesoriów. W podręcznikach znajdą się między innymi nowe specjalizacje, informacje o magii run dla broni i zbroi, zasady narracyjne dla masowych potyczek, statystyki nowych przeciwników (w tym Arcydemonów czy smoków), a także nowa przygoda.

Podręcznik zostanie wydany w tym roku, dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. W tym roku (nieoficjalnie w październiku) planowana jest także premiera trzeciej części komputerowej gry fabularnej „Dragon Age”, która będzie nosić podtytuł „Inquisition”.

Więcej informacji o grze fabularnej „Dragon Age” oraz dodatkowe materiały znajdziecie na stronie wydawnictwa:

W zeszłym miesiącu wydawnictwo udostępniło także przygodę „Duty Unto Death”, która została rozegrana podczas prezentacji systemu w programie „Tabletop” Wila Wheatona.


Dowiedz się więcej:


Dragon Age

to gra fabularna stworzona na podstawie znanej serii gier komputerowych o tym samym tytule. Gra korzysta z mechaniki "Adventure Game Engine" opartej na kościach K6.

Green Ronin Publishing

Wielokrotnie nagradzane amerykańskie wydawnictwo założone w 2000 roku przez Chrisa Pramasa, współtwórcę "Warhammera". Do najbardziej znanych linii wydawniczych Green Ronin Publishing należą "Mutants & Masterminds", "Dragon Age" oraz "A Song of Ice and Fire Roleplaying".

Tabletop

Program w ramach kanału Geek & Sundry, w którym Wil Wheaton – aktor, scenarzysta i publicysta – zaprasza znane osoby popkultury fantastycznej (filmy, seriale, komiksy, gry) i razem z nimi prezentuje gry planszowe, karciane, a także fabularne.