Google+ „Firefly RPG: Gaming in the ‘Verse” w przedsprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Firefly RPG: Gaming in the ‘Verse” w przedsprzedaży

Wydawnictwo Margaret Weis Productions wprowadziło do przedsprzedaży specjalną, przedpremierową wersję podręcznika do „Firefly RPG”, gry fabularnej opartej na serialu „Firefly”.

Podręcznik będzie zawierał podstawowe materiały z mającej się ukazać w tym roku pełnej gry fabularnej „Firefly RPG” oraz dwie przygody z linii przygód „Echoes of War”. Wszystkie materiały oparte będą na mechanice „Cortex Plus”, znanej między innymi z gier „Leverage” czy „Marvel Heroic Roleplaying”.

Podręcznik będzie liczył 152 strony i dostępny jest za pośrednictwem DriveThruRPG, w sklepie wydawnictwa lub na stoisku na konwencie Gen Con Indy 2013 (15-18 sierpnia).

Data premiery pełnej wersji podręcznika nie jest jeszcze znana.

Na blogu wydawnictwa, Monica Valentinelli, odpowiedzialna za linię „Firefly RPG”, przedstawiła osoby pracujące na grą. Wśród zaangażowanych są między innymi Margaret Weis, Daniel Solis, Cam Banks, Andrew Peregrine czy Rob Wieland.

Źródło wieści: Margaret Weis Productions


Dowiedz się więcej:


Cortex Plus

Firefly

Oparta na kultowym serialu "Firefly" gra fabularna, która zostanie wydana nakładem Margaret Weis Productions w 2013 roku. Gra korzystać będzie z mechaniki "Cortex Plus", znanej między innymi z gier „Leverage” czy „Marvel Heroic Roleplaying”.

Margaret Weis Productions

Amerykańskie wydawnictwo znane z gier fabularnych opartych o między innymi takie seriale jak "Firefly", "Battlestar Galactica" i "Leverage".