Google+ Dzień Darmowych Gier Fabularnych już za miesiąc | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Dzień Darmowych Gier Fabularnych już za miesiąc

Już za około miesiąc, 15 czerwca po raz czwarty odbędzie się Dzień Darmowych Gier Fabularnych.

Dzień Darmowych Gier Fabularnych (DDGF) to fanowska inicjatywa, dzięki której powstały tysiące stron darmowych artykułów, gier fabularnych, dodatków, scenariuszy i innych przydatnych materiałów. Nie tylko do RPG, ale i gier paragrafowych, gier wideo, komiksów, czy literatury.

Praktycznie od samego początku z DDGF współpracowały takie wydawnictwa jak: GRAmel, Kuźnia Gier, Menhir, Portal, Fabryka Słów, Techland, Egmont, Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru, Bullet Books. To dzięki tym i innym wydawnictwom darmowe materiały powędrowały do Waszych domów. Trudno teraz oszacować wartość nagród i darmowych materiałów, jakie ufundowały te wydawnictwa. Jeśli jednak zliczyć same fizyczne materiały takie jak gry, scenariusze, karty, komiksy, książki, kostki ich wartość wahałaby się pomiędzy kilkunastoma, a kilkudziesięcioma tysiącami złotych.

DDGF to jednak nie tylko bonusy i konkursy od wydawnictw. To tysiące stron materiałów osiągalne w formacie elektronicznym (głównie PDF), jakie przygotowują fani dla fanów.

Stąd też ta informacja, którą chcemy przypomnieć Wam o upływającym czasie do kolejnego, czwartego Dnia Darmowych Gier Fabularnych. Pozostał nieco ponad miesiąc czasu. Trzydzieści dni to doskonały czas na przygotowanie materiałów na tę okoliczność.

DDGF trzykrotnie udowodnił że to doskonała impreza do promocji gry, wydawnictwa, strony internetowej, autora czy jakiegokolwiek materiału nie tylko powiązanego z grami fabularnymi.

Jeśli chcesz promować się z okazji DDGF skontaktuj się z nami, najlepiej przez e-mail leszek[dot]cibor[at]gmail[dot]com.

Możesz też nam pomóc i zajrzeć na stronę w serwisie Facebook lub Google+, opublikować wieść na zaprzyjaźnionym serwisie, blogu, portalu. Lub po prostu poinformować swoich znajomych.

Jak co roku bieżące informacje na temat DDGF znajdziecie również na blogu www.gryfabularne.blogspot.com.

Do 15 czerwca!

Źródło wieści: informacja prasowa


Dowiedz się więcej:


DDGF

To skrót Dnia Darmowych Gier Fabularnych, polskiej edycji corocznej akcji. W jej trakcie fani i wydawcy za darmo udostępniają materiały do gier fabularnych, jak i same gry.