Google+ „Better Angels” Grega Stolze w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Better Angels” Grega Stolze w sprzedaży

Wydana dzięki funduszom ze zbiórki na Kickstarterze gra fabularna „Better Angels”, autorstwa Grega Stolze, trafiła do sprzedaży.

Greg Stolze jest pisarzem oraz autorem między innymi gier „A Dirty World”, „Wild Talents” czy „Godlike”, a także współautorem wielu dodatków do nowego „Świata Mroku”.

„Better Angels” to gra fabularna, w której gracze wcielają się w zwyczajnych ludzi, ułaskawionych przez demona od śmierci i za obietnicę czynienia zła obdarzonych przez niego różnymi nadnaturalnymi mocami. Podręcznik do gry został wydany dzięki funduszom zebranym w serwisie Kickstarter w zeszłym roku. Gra korzysta z mechaniki One Roll Engine.

Podręcznik dostępny jest w wersji elektronicznej (PDF) za pośrednictwem DriveThruRPG w cenie 23,99 dolarów lub w wersji w druku w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa Arc Dream Publishing w cenie 39,99 dolarów.

Premiera wersji drukowanej przewidziana jest na sierpień 2013 roku.

Więcej informacji o genezie oraz procesie powstania gry znajdziecie na stronie wydawnictwa.


Dowiedz się więcej:


Arc Dream Publishing

Better Angels

Gra fabularna autorstwa Grega Stolze, w której gracze wcielają się w zwyczajnych ludzi, ułaskawionych przez demona od śmierci i obdarzonych przez niego różnymi nadnaturalnymi mocami. Wzamian muszą czynić zło, od sprytu graczy zależeć będzie to, czy komukolwiek stanie się przy tym większa krzywda. Gra korzsta z mechaniki One Roll Engine, znanej z gry "A Dirty World".

Greg Stolze

Kickstarter

Platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne jak "Numenera", "Technoir" czy "Deadlands Noir", a także wiele innych gier niezależnych.