Google+ „Transhuman” na Kickstarterze | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Transhuman” na Kickstarterze

Wydawnictwo Posthuman Studios rozpoczęło w serwisie Kickstarter zbiórkę funduszy na wydanie „Transhuman”, podręcznika gracza do systemu „Eclipse Phase”.

W podręczniku znajdą się m.in. alternatywne zasady kreacji bohatera, nowe morfy i zasady budowy własnego morfa oraz opisy jak prowadzić co bardziej egzotyczną postać.

Podręcznik w druku można mieć już od 50 dolarów, ale by zdobyć PDF wystarczy wydać 10 dolarów. Zbiórka potrwa do 22 maja 2013 roku.  W dalszym ciągu trwają także playtesty nowych zasad.


Dowiedz się więcej:


Eclipse Phase

Gra fabularna science-fiction postapokaliptycznego transhumanizmu, konspiracji i horroru. Gracze wcielają się w agentów tajnej, niezależnej sieci bezpieczeństwa zwanej Firewall, której zadaniem jest przeciwdziałanie zagrożeniom ostatecznym – takim, które zagrażają istnieniu transludzkości: od wojen biologicznych, przez samoreplikujące się chmary nanorobotów, konflikty nuklearne, terrorystów z bronią masowego rażenia, ataki komputerowe, SI poza kontrolą, kontakty z kosmitami, czy cokolwiek co doprowadziłoby już zdziesiątkowaną transludzkość do zagłady. Gra korzysta z mechaniki opartej na rzutach procentowych.

Kickstarter

Platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne jak "Numenera", "Technoir" czy "Deadlands Noir", a także wiele innych gier niezależnych.

Posthuman Studios

Amerykańskie wydawnictwo gier fabularnych znane z gry "Eclipse Phase" oraz angielskojęzycznego wydania niemieckiej gry "Degenesis".