Google+ „TimeZero” – nowa gra od Gramela | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„TimeZero” – nowa gra od Gramela

Wydawnictwo Gramel zapowiedziało wydanie gry „TimeZero”, nowego settingu do „Savage Worlds”.

W „TimeZero” gracze wcielą się w agentów Timewatch, policji pilnującej kontinuum czasowego od niechcianych zmian. Przeciwnikami będą między innymi podróżnicy w czasie i chronoterroryści.

Podręcznik będzie podzielony na dwie części. W Przewodniku Gracza znajdzie się opis settingu oraz wszelkie zasady dodatkowe, które wraz z podręcznikiem „Savage Worlds Deluxe” pozwolą stworzyć agenta Timewatch. W części dla Mistrza Gry znajdą się porady o tworzeniu przygód oraz opisy antagonistów.

Autorem „TimeZero” jest Umberto Pignatelli, twórca „Beasts & Barbarians”. Ilustrację, która znajdzie się na okładce przygotował Bartłomiej Fedyczak.

Gra ukazać się ma na początku 2014 roku. Zostanie wydana wyłącznie w języku angielskim.

Źródło wieści: Facebook


Dowiedz się więcej:


GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.

TimeZero

Nowy setting od Wydawnictwa Gramel, w którym gracze wcielają się w podróżujących w czasie policjantów agencji Timewatch. Ukazać się ma na jesieni 2013 roku.