Google+ „The Shadow of Yesterday” w 3 minuty | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„The Shadow of Yesterday” w 3 minuty

Wydawnictwo Gindie udostępniło zbiór filmików wyjaśniających podstawowe elementy gry „The Shadow of Yesterday”, pod zbiorczym tytułem „TSoY w 3 minuty„.

Zebrane są obecnie w jedną playlistę „TSoY w 3 minuty” i przedstawiają kolejno:

Konflikt dla opornych

Zamiar a Stawka, czyli Dźwignia

Negocjowanie stawki

Jak rzucać i odczytywać wynik

Za tydzień ukaże się scenariusz przygotowany z myślą o osobach, które zamierzają grać po raz pierwszy w „The Shadow of Yesterday”.


Dowiedz się więcej:


Gindie

Polskie wydawnictwo założone przez Jacka Gołębiowskiego, odpowiedzialne między innymi za polskie wydanie "The Shadows of Yesterday" oraz "Dogs in the Vineyard", a także fabularnych gier karcianych takich jak "Przetrwaliście zagładę" czy "Opowieści z karczmy".

The Shadow of Yesterday

to gra fabularna pulp fantasy, która wykorzystuje rozwój postaci do napędzania całej rozgrywki. Pierwsza wersja została opublikowana już w 2009, ale pierwsza wersja papierowa ukazała się w listopadzie 2011 roku. Nowa, druga edycja wyszła w styczniu 2013, wydana w tandemie Kuźni Gier oraz Gindie, zawierała nowe materiały w postaci szóstej krainy, Orania, oraz scenariusz Łukasza "Salantora" Pilarskiego, który dostał się do finałowej piątki konkursu Quentin. PDF z grą jest dostępny za darmo na oficjalnej polskiej stronie.