Google+ Szczurzy scenariusz do „The Shadow of Yesterday” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Szczurzy scenariusz do „The Shadow of Yesterday”

Ukazał się darmowy scenariusz „Wschód szczurzego księżyca” do „The Shadow of Yesterday”, przeznaczony dla początkujących postaci oraz graczy.

Wschód szczurzego księżyca to opis sytuacji, w której gdzieś w Maldorze walczą o tereny dwaj władcy. Plany obydwu zostaną jednak pokrzyżowane albo zmienione przez stworzenia zamieszkujące ruiny wielkiego miasta, leżącego na granicy ziem należących do tych władyków.


Dowiedz się więcej:


Gindie

Polskie wydawnictwo założone przez Jacka Gołębiowskiego, odpowiedzialne między innymi za polskie wydanie "The Shadows of Yesterday" oraz "Dogs in the Vineyard", a także fabularnych gier karcianych takich jak "Przetrwaliście zagładę" czy "Opowieści z karczmy".

The Shadow of Yesterday

to gra fabularna pulp fantasy, która wykorzystuje rozwój postaci do napędzania całej rozgrywki. Pierwsza wersja została opublikowana już w 2009, ale pierwsza wersja papierowa ukazała się w listopadzie 2011 roku. Nowa, druga edycja wyszła w styczniu 2013, wydana w tandemie Kuźni Gier oraz Gindie, zawierała nowe materiały w postaci szóstej krainy, Orania, oraz scenariusz Łukasza "Salantora" Pilarskiego, który dostał się do finałowej piątki konkursu Quentin. PDF z grą jest dostępny za darmo na oficjalnej polskiej stronie.