Google+ „Nemezis” i „Jalizar, City of Thieves” w druku | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Nemezis” i „Jalizar, City of Thieves” w druku

Podręczniki „Nemezis” w wersji anglojęzycznej oraz „Jalizar, City of Thieves”, suplement do „Beasts & Barbarians” dostępne są w przedsprzedaży w wersji drukowanej.

„Nemezis” to setting science fiction autorstwa Andrzeja „Enca” Stója, przeznaczony na mechanikę „Savage Worlds”, wydany zarówno w polskiej jak i anglojęzycznej wersji przez wydawnictwo Gramel.

„Jalizar, City of Thieves” to suplement do settingu „Beasts & Barbarians”, zawierający informacje o mieście Jalizar, działających tam Gildii Złodziei, Domach Kupieckich, Straży Miejskiej (Cooper Helms), a także o kanałach pod miastem, w których ukrywa się pradawne zło. Ponadto w podręczniku znajdziecie nowe przewagi i zawady, nowy sprzęt i wiele więcej.

Podręczniki można teraz zamówić w wersji drukowanej w sklepie Studio 2 Publishing:

Premiera podręczników w druku przewidziana jest odpowiednio na koniec czerwca i koniec maja tego roku.

Ponadto wydawnictwo Gramel wprowadziło do sprzedaży w wersji elektronicznej (PDF) minidodatek do settingu „Nemezis” zatytułowany „Ash: The Dying Planet”. Dodatek liczy 17 stron i dostępny jest za pośrednictwem RPGNow za 3,73 dolary.


Dowiedz się więcej:


Beasts & Barbarians

Setting magii i miecza autorstwa Umberto Pignatelliego wydany na mechanice Savage Worlds. Gracze wcielą się w bohaterów rodem z powieści Howarda, Wegnera czy Cooka, i mierząc swe siły z różnej maści monstrami, odkrywając mroczne tajemnice, zdobędą skarby i chwałę.

GRAmel

Polskie wydawnictwo założone przez Piotra "Ramela" Korysia. Wydało w Polsce podręczniki do systemu "Savage Worlds" oraz kilka settingów takich jak "Nemezis", "Evernight: Noc Bohaterów" czy "Deadlands: Reloaded". Na Zachodzie wydało m.in. setting "Beasts & Barbarians".

Nemezis

Setting "Savage Worlds" w konwencji science-fiction, autorstwa Andrzeja "Enca" Stója, wydany przez wydawnictwo GRAmel. Gracze wcielają się w bohaterów walczących z Hordą, nieznaną mroczną siłą – pradawnymi bogami i ich sługami.

Savage Worlds

Popularna mechanika uniwersalna, oparta na kościach K4, K6, K8, K10 i K12, wykorzystująca także zestaw klasycznych kart. Podręcznik z mechaniką w polskiej wersji został wydany nakładem wydawnictwa GRAmel.