Google+ Wywiad z wydawnictwem Green Ronin Publishing | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Wywiad z wydawnictwem Green Ronin Publishing

W serwisie Przystań Szarego Wilka opublikowano wywiad z członkami wydawnictwa Green Ronin Publishing, wydawcy takich gier fabularnych jak „Dragon Age” czy „A Song of Ice and Fire”.

Na pytania dotyczące linii wydawniczej „Dragon Age”, współpracy z Bioware, planach na rok 2013, a także o możliwości wydania „Dragon Age” w wersji polskiej odpowiadają Chris Pramas (szef wydawnictwa), Nicole Lindroos (główny menadżer) i Jack Norris (edytor linii „Dragon Age”).

Jack Norris to nowy członek Green Ronin Publishing oraz nowy Edytor Linii wydawniczej „Dragon Age” oraz systemu „AGE”. O swojej pracy oraz doświadczeniu w branży napisał w najnowszej odsłonie cyklu „Ronin Round Table” na stronie wydawnictwa.

Wywiad z wydawnictwem Green Ronin Publishing dostępny jest w języku polskim oraz angielskim na stronie serwisu Przystań Szarego Wilka.


Dowiedz się więcej:


A Song of Ice and Fire

Gra fabularna fantasy na podstawie cyklu powieściowego George'a R.R. Martina „Pieśń Lodu i Ognia” oraz serialu telewizyjnego „Gra o Tron”. Wydawcą jest Green Ronin Publishing. Po śmierci władcy Siedmiu Królestw rozpoczyna się bezpardonowa walka o sukcesję.

Dragon Age

to gra fabularna stworzona na podstawie znanej serii gier komputerowych o tym samym tytule. Gra korzysta z mechaniki "Adventure Game Engine" opartej na kościach K6.

Green Ronin Publishing

Wielokrotnie nagradzane amerykańskie wydawnictwo założone w 2000 roku przez Chrisa Pramasa, współtwórcę "Warhammera". Do najbardziej znanych linii wydawniczych Green Ronin Publishing należą "Mutants & Masterminds", "Dragon Age" oraz "A Song of Ice and Fire Roleplaying".