Google+ „Storm Front” zmienia świat „Shadowruna” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Storm Front” zmienia świat „Shadowruna”

Catalyst Game Labs wprowadziło do sprzedaży kolejne podręczniki do gry fabularnej „Shadowrun”, w tym dodatek „Storm Front” opisujący zachodzące w Szóstym Świecie zmiany i przygotowujący graczy na wizję świata z kolejnej edycji gry.

„Storm Front” w zamierzeniach twórców ma być pomostem między uniwersum czwartej i piątej edycji gry fabularnej „Shadowrun”. W podręczniku znajdziecie opisy wydarzeń w świecie gry, informacje o ważnych postaciach, organizacjach czy miejscach, a także różne pomysły na przygody.

Liczący 202 strony podręcznik dostepny jest w druku w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa w cenie 34,99 dolarów lub w wersji elektronicznej (PDF) za pośrednictwem DriveThruRPG za 25 dolarów.

Ponadto wydawnictwo wprowadziło do sprzedaży minidodatek o simzmysłach, „Sim Dreams & Nightmares”, oraz wznowienie w wersji elektronicznej dodatku z 1991 roku – „The Neo-Anarchist’s Guide to North America”.

Premiera piątej edycji gry fabularnej „Shadowrun” zaplanowana jest na lato 2013 roku.


Dowiedz się więcej:


Catalyst Game Labs

to amerykańskie wydawnictwo gier planszowych i fabularnych. Posiada licencje na wydawanie gier z serii Battletech, Shadowrun i Cosmic Patrol. Wydało także pierwszą edycję gry Eclipse Phase oraz grę planszową Leviathans.

Shadowrun

Gra fabularna w konwencji cyberpunk z elementami fantasy, w której gracze wcielają się w role shadowrunnerów - najemników działających na krawędzi lub poza prawem.