Google+ „Slawia: Rzeczpospolita Przeklęta” – wywiad, tapety i fragment z podręcznika | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Slawia: Rzeczpospolita Przeklęta” – wywiad, tapety i fragment z podręcznika

Podręcznik „Slawia: Rzeczpospolita Przeklęta” został wydrukowany i będzie dostępny na Pyrkonie. Tymczasem Kuźnia Gier udostępniła kolejne materiały dotyczące dodatku: wywiad, fragment z podręcznika i tapety.

Premiera podręcznika „Slawia: Rzeczpospolita Przeklęta” odbędzie się w sobotę 23 marca o godzinie 16:00. Dziś jest ostatni dzień, w którym można zakupić dodatek w przedsprzedaży.

Na stronie wydawnictwa udostępniono kolejne materiały promocyjne.

W czwartym i zarazem ostatnim z serii wywiadów z twórcami „Slawii” na pytania odpowiadają Jan „Wędrowycz” Jęcz oraz Piotr „Żucho” Żuchowski.

Na stronie wydawnictwa udostępniono także pierwsze z zapowiadanych slawijskich tapet oraz trzystronicowy fragment z dodatku poświęcony historii Slawii (epoce Renesansu).


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

Slawia: Rzeczpospolita Przeklęta

Dodatek do gry fabularnej "Wolsung" opisujący Rzeczpospolitą Slawijską, zacofany kraj porośnięty prastarymi borami, wśród których kryją się dwory i zamki, pola dawnych bitew i święte miejsca starych pogańskich kultów. Kraj otoczony przez potężnych sąsiadów – Morgowię, Wotanię, Trójmonarchię Ostrii-Sudrii-Nordii oraz Państwo Zakonne, prześladowany przez smoczą klątwę.

Wolsung

to gra fabularna, napisana w konwencji, nazwanej przez twórców magicznym steampunkiem – czyli fantasy przeniesione w epokę wiktoriańską i czasy rewolucji przemysłowej. Wolsung to nadzwyczajni bohaterowie, niepowtarzalny klimat i barwny świat pełen pomysłów na niezwykłe przygody. System oparty jest na własnej mechanice, stawiającej na szybką i spektakularną akcję, duże możliwości taktyczne i unikalne postaci graczy.