Google+ Sierpniowe plany wydawnictwa Paizo | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Sierpniowe plany wydawnictwa Paizo

Wydawnictwo Paizo opublikowało artykuł przybliżający plany wydawnicze na sierpień 2013 roku.

Już w sierpniu zostaną wydane następujące suplementy:

  • „Mythic Adventures” (zasady, dzięki którym bohaterowie będą mogli mierzyć się z bóstwami i różnymi zagrożeniami z mitów i legend)

Ponadto można się też spodziewać kolejnych dodatków z subskrybcji „Pathfinder Adventure Path” oraz „Pathfinder Player Companion”, nowych zestawów map, a także powieści Dave’a Grossa zatytułowanej „King of Chaos”.

W sierpniu zostanie także wydany „Pathfinder Adventure Card Game: Rise of the Runelords Base Set”, podstawowy zestaw gry karcianej osadzonej w uniwersum „Pathfindera”, adaptujący pierwszą część znanej kampanii „Rise of the Runelords” z cyklu kampanii „Pathfinder Adventure Path”.

W zestawie znajdą się kostki, około 500 bogato ilustrowanych kart i inne potrzebne dla 4 graczy elementy. „Pathfinder Adventure Card Game: Rise of the Runelords Base Set” dostępny jest w przedsprzedaży w cenie 59,99 dolarów. Kolejny zestaw, kontynujący kampanię, zawierający dodatkowe 110 kart, zapowiedziany jest na październik 2013.

Źródło wieści: Strona wydawnictwa Paizo


Dowiedz się więcej:


Paizo

Założone w 2002 roku amerykańskie wydawnictwo specjalizujące się w produktach do gier na mechanice d20. Początkowo, do roku 2007 wydawało magazyny "Dungeon" oraz "Dragon" przeznaczone dla fanów "Dungeons & Dragons". Obecnie wydawca gry fabularnej "Pathfinder" oraz jedno z największych wydawnictw na rynku.

Pathfinder

Wydana w 2009 roku przez Paizo Publishing gra fabularna w konwencji fantasy, nagrodzona między innymi złotym medalem ENnie Awards. Gra korzysta ze zmodyfikowanej mechaniki d20, znanej z trzeciej edycji gry fabularnej "Dungeons & Dragons". W otwartych betatestach "Pathfindera" wzięło udział ponad 50 tysięcy graczy.