Google+ Rozpoczęcie playtestów zasad z dodatku „Transhuman” do „Eclipse Phase” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Rozpoczęcie playtestów zasad z dodatku „Transhuman” do „Eclipse Phase”

Wydawnictwo Posthuman Studios poinformowało o rozpoczęciu playtestów zasad ze zbliżającego się podręcznika gracza do systemu „Eclipse Phase” pod tytułem „Transhuman”.

Na obecną chwilę podręcznik zawiera dwa alternatywne sposoby kreacji postaci, nowe morfy i cechy oraz zasady ułatwiające grę bardziej dziwnymi postaciami, jak na przykład swarmanoidami.

Aby wziąć udział w playtestach wystarczy przez najbliższe kilka tygodni regularnie zaglądać na forum gry i stosować na swych sesjach prezentowane tam zasady. Następnie w odpowiednim temacie odpowiadać na zadane pytania.

W przyszłości wydawnictwo wystartuje także z kampanią w serwisie Kickstarter, by zdobyć pieniądze na wydruk podręcznika.


Dowiedz się więcej:


Eclipse Phase

Gra fabularna science-fiction postapokaliptycznego transhumanizmu, konspiracji i horroru. Gracze wcielają się w agentów tajnej, niezależnej sieci bezpieczeństwa zwanej Firewall, której zadaniem jest przeciwdziałanie zagrożeniom ostatecznym – takim, które zagrażają istnieniu transludzkości: od wojen biologicznych, przez samoreplikujące się chmary nanorobotów, konflikty nuklearne, terrorystów z bronią masowego rażenia, ataki komputerowe, SI poza kontrolą, kontakty z kosmitami, czy cokolwiek co doprowadziłoby już zdziesiątkowaną transludzkość do zagłady. Gra korzysta z mechaniki opartej na rzutach procentowych.

Posthuman Studios

Amerykańskie wydawnictwo gier fabularnych znane z gry "Eclipse Phase" oraz angielskojęzycznego wydania niemieckiej gry "Degenesis".