Google+ Nowy sezon „Tabletop” już 4 kwietnia | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nowy sezon „Tabletop” już 4 kwietnia

Już 4 kwietnia ruszy drugi sezon prowadzonego przez Wila Wheatona programu „Tabletop”, w którym wraz ze znanymi z popkultury fantastycznej (filmy, seriale, komiksy, gry) osobami prezentuje gry planszowe, karciane, a także fabularne.

W poprzednim sezonie zaprezentowano między innymi gry fabularne „Fiasco” oraz „Dragon Age”. Program wywarł ogromny wpływ na wyniki sprzedaży prezentowanych w ramach niego gier, znalazł się też na liście najważniejszych dziesięciu wydarzeń branży gier w 2012 roku według portalu ICv2.

W nowej odsłonie wśród gości znajdą się między innymi Jeri Ryan, Seth Green, Bobak Ferdosi, Ashley Clements, Patrick Rothfuss, a także syn Wila Wheatona, Ryan Wheaton.

Zaprezentowane zostaną takie gry jak „Smash Up”, „Star Trek Catan”, „Shadows Over Camelot”, „Lords of Waterdeep” oraz „The Resistance”. Nie wiadomo jeszcze, czy w programie pojawią się gry fabularne, jednak w środowisku można usłyszeć o planach dotyczących „Fate Core” oraz „Pathfindera”.

Felicia Day, twórczyni kanału Geek & Sundry w ramach którego tworzony jest program „Tabletop”, zapowiedziała także wiele innych nowości, które pojawią się w nowym sezonie kanału Geek & Sundry już 1 kwietnia. Wśród nowych programów znajdą się między innymi „Felicia’s Ark” (o ratowaniu różnych zwierząt z gier komputerowych), „Fetch Quest” (musical o grach i środowisku graczy) oraz „The Player Ones” (o humorze w grach komputerowych).


Dowiedz się więcej:


Geek & Sundry

Założony przez Felicię Day kanał w serwisie Youtube, w ramach którego ukazują się programy poświęcone fantastyce, komiksom oraz grom, a także różnego rodzaju vlogi fantastyczne.

Tabletop

Program w ramach kanału Geek & Sundry, w którym Wil Wheaton – aktor, scenarzysta i publicysta – zaprasza znane osoby popkultury fantastycznej (filmy, seriale, komiksy, gry) i razem z nimi prezentuje gry planszowe, karciane, a także fabularne.