Google+ Karta Badacza Tajemnic do „Gaslighta” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Karta Badacza Tajemnic do „Gaslighta”

Oficjalna karta postaci do suplementu „Gaslight – Cthulhu w świetle gazowych latarni” jest już dostępna do ściągnięcia.

„Gaslight – Cthulhu w świetle gazowych latarni” to suplement do gry fabularnej „Zew Cthulhu”, dzięki któremu Badacze Tajemnic i ich Gracze będą mogli rozegrać przygody w dziewiętnastowiecznej Anglii. W liczącym ponad 200 stron podręczniku znajdą się między innymi nowe zasady tworzenia postaci, dokładny opis wiktoriańskiego Londynu wraz z dużą, kolorową mapą oraz dwa zupełnie nowe scenariusze.

Przedsprzedaż podręcznika rozpocznie się na początku kwietnia w sklepach REBEL.pl i BARD oraz w sklepie wydawnictwa. Nominalna cena podręcznika będzie wynosiła 69 złotych.

Oficjalna karta postaci, autorstwa Piotra „Jagmina” Rasińskiego dostępna jest na stronie wydawnictwa lub w serwisie Kartmistrz.


Dowiedz się więcej:


Galmadrin

Założone w 2011 roku przez Dawida "Rathora" Pawlicę gliwickie wydawnictwo gier, odpowiedzialne między innymi za polskie wydania szóstej edycji gry fabularnej "Zew Cthulhu" oraz gry karcianej "Nightfall".

Zew Cthulhu

Gra fabularna w konwencji grozy, wydana po raz pierwszy w 1981 roku przez wydawnictwo Chaosium. Gracze wcielają się w badaczy tajemnic związanych ze stworzoną przez H. P. Lovecrafta i jego następców mitologią Cthulhu. Gra korzysta z mechaniki Basic Roleplaying, opartej na rzutach procentowych. Najnowsza polska edycja podręcznika została wydana przez wydawnictwo Galmadrin w 2011 roku.