Google+ “Gaslight – Cthulhu w świetle gazowych latarni” w przedsprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

“Gaslight – Cthulhu w świetle gazowych latarni” w przedsprzedaży

Wydawnictwo Galmadrin rozpoczęło przedsprzedaż podręcznika “Gaslight – Cthulhu w świetle gazowych latarni”.

„Gaslight – Cthulhu w świetle gazowych latarni” to suplement do gry fabularnej „Zew Cthulhu”, dzięki któremu Badacze Tajemnic i ich Gracze będą mogli rozegrać przygody w dziewiętnastowiecznej Anglii.

W liczącym 200 stron kolorowym podręczniku w miękkiej oprawie znajdą się między innymi nowe zasady tworzenia postaci, dokładny opis wiktoriańskiego Londynu wraz z dużą, kolorową mapą oraz dwa zupełnie nowe scenariusze.

Dla tych, którzy zdecydują się zakupić podręcznik w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa przygotowano niższą cenę (64 złote zamiast 69 złotych) oraz limitowany prezent – czarny worek na kości z motywem „Gaslight”.

Podręcznik w przedsprzedaży można zakupić także w sklepach REBEL.pl oraz BARD.

Premiera podręcznika odbędzie się 26 kwietnia 2013 roku na bielskim konwencie Grojkon.


Dowiedz się więcej:


Galmadrin

Założone w 2011 roku przez Dawida "Rathora" Pawlicę gliwickie wydawnictwo gier, odpowiedzialne między innymi za polskie wydania szóstej edycji gry fabularnej "Zew Cthulhu" oraz gry karcianej "Nightfall".

Zew Cthulhu

Gra fabularna w konwencji grozy, wydana po raz pierwszy w 1981 roku przez wydawnictwo Chaosium. Gracze wcielają się w badaczy tajemnic związanych ze stworzoną przez H. P. Lovecrafta i jego następców mitologią Cthulhu. Gra korzysta z mechaniki Basic Roleplaying, opartej na rzutach procentowych. Najnowsza polska edycja podręcznika została wydana przez wydawnictwo Galmadrin w 2011 roku.