Google+ Dzień Mistrza Gry 2013 | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Dzień Mistrza Gry 2013

Już jedenasty raz 4 marca obchodzony jest Dzień Mistrza Gry (GM’s Day). Dziś mija także 5 rocznica śmierci Gary’ego Gygaxa, ponadto rozpoczyna się Tydzień czytania podręczników RPG w miejscach publicznych.

Pomysł na Dzień Mistrza Gry narodził się w serwisie EN World w 2002 roku. W tym dniu gracze mogą podziękować swoim mistrzom gry za trud, który wkładają w prowadzone sesje.

W ramach Dnia Mistrza Gry wydawcy i sklepy z grami organizują różnego rodzaju promocje, zwykle trwające cały tydzień.

W sklepie DriveThruRPG przez najbliższe 8 dni ponad 12 tysięcy produktów różnych wydawnictw, wśród których są między innymi Mongoose Publishing, Catalyst Game Labs, Chaosium czy Cubicle 7, możecie kupić minimum 25% taniej.

READ AN RPG BOOK IN PUBLIC WEEKW Polsce w tym roku do inicjatywy dołączył sklep REBEL.pl, w którym do 8 marca wszystkie podręczniki do gier fabularnych (polskie i angielskie) oraz różnego rodzaju akcesoria sprzedawane będą z rabatem 10%.

Więcej informacji o Dniu Mistrza Gry (GM’s Day) znajdziecie na stronie  inicjatywy oraz profilu w serwisie Facebook.

Dzisiaj rozpoczyna się także pierwszy z trzech dorocznych Tygodni czytania podręczników RPG w miejscach publicznych, zainicjowanych przez W.J. Waltona z serwisu The Escapist. Celem inicjatywy jest popularyzacja gier fabularnych. Kolejne Tygodnie czytania podręczników RPG w miejscach publicznych odbędą się w lipcu oraz na przełomie września i października. Więcej informacji znajdziecie na stronie The Escapist.

Źródło wieści: Strona GM's Day


Dowiedz się więcej:


DriveThruRPG

GM's Day

Coroczna inicjatywa w czasie, której w sklepie DriveThruRPG trwają wyprzedaże gier fabularnych.

rebel