Google+ „Armie Apokalipsy” w wersji elektronicznej (PDF) | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Armie Apokalipsy” w wersji elektronicznej (PDF)

Wydawnictwo Menhir wprowadziło do sprzedaży wersję elektroniczną (PDF) podręcznika do gry fabularnej „Armie Apokalipsy”.

Podręcznik można zakupić na specjalnej aukcji w serwisie Allegro w cenie 19,99 złotych. Po zaksięgowaniu wpłaty w ciągu kilku minut otrzymacie email z jednorazowym linkiem do pliku PDF.

Posiadacze „Armii Apokalipsy” w druku mogą, zgodnie z zapowiedziami, zakupić podręcznik w wersji elektronicznej (PDF) w obniżonej cenie 9,99 złotych. Szczegółowe instrukcje zostały opublikowane na blogu gry.

Jeżeli macie pytania dotyczące mechaniki czy innych aspektów systemu „Armie Apokalipsy”, możecie je zadać na utworzonym dwa tygodnie temu forum gry.


Dowiedz się więcej:


Armie Apokalipsy

Gra fabularna dla pełnoletnich graczy. Jej akcja rozgrywa się w świecie bliźniaczo podobnym do naszego, w którym anioły zostały zesłane z niebios, by stanąć naprzeciw sił Wroga w ostatecznej bitwie. Gracze wcielają się w role skrzydlatych wojowników o nadludzkiej mocy, którzy dzielą czas między epickie starcia z piekielnymi hordami, politykę i intrygi w anielskiej społeczności, a korzystanie z uroków nowej, cielesnej egzystencji.

Menhir

Wydawnictwo założone w 2003 roku przez Katarzynę oraz Marcina Kuczyńskich. W dorobku wydawnictwa jest wydana w 2004 roku, celtycka gra fabularna "Poza Czasem", a także gra fabularna "Armie Apokalipsy", w której gracze wcielają się w role aniołów.