Google+ Przyszłość „Armii Apokalipsy” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Przyszłość „Armii Apokalipsy”

Twórcy gry fabularnej „Armie Apokalipsy” podziękowali fanom i ujawnili plany na najbliższe miesiące.

Ze wszystkich projektów najwięcej uwagi obecnie autorzy poświęcają pierwszemu dodatkowi do systemu, o roboczym tytule „Hymn Zastępów”. Podręcznik poświęcony będzie anielskiej społeczności i znajdą się w nim dokładniejsze opisy wszystkich stanowisk, Zakonów i Chórów oraz nowe Charyzmaty, Atuty i cechy Sytuacji. Wstępna data wydania to maj 2013 rok.

Ujawniono też informacje związane z wydaniem podręcznika głównego w wersji elektronicznej. Prawie na pewno będzie dostępny w sklepie wydawnictwa, a jego cena nie przekroczy połowy ceny wersji drukowanej.

Wydawcy przygotowują ponadto różnego rodzaju pomoce do gry (generatory anielskich imion i bohaterów niezależnych), dostępne jako aplikacje na urządzenia mobilne lub w wersji online na stronie internetowej (interaktywna karta postaci).

W najbliższym czasie można się także spodziewać powstania FAQ do systemu.

Szczegóły na blogu gry.


Dowiedz się więcej:


Armie Apokalipsy

Gra fabularna dla pełnoletnich graczy. Jej akcja rozgrywa się w świecie bliźniaczo podobnym do naszego, w którym anioły zostały zesłane z niebios, by stanąć naprzeciw sił Wroga w ostatecznej bitwie. Gracze wcielają się w role skrzydlatych wojowników o nadludzkiej mocy, którzy dzielą czas między epickie starcia z piekielnymi hordami, politykę i intrygi w anielskiej społeczności, a korzystanie z uroków nowej, cielesnej egzystencji.

Menhir

Wydawnictwo założone w 2003 roku przez Katarzynę oraz Marcina Kuczyńskich. W dorobku wydawnictwa jest wydana w 2004 roku, celtycka gra fabularna "Poza Czasem", a także gra fabularna "Armie Apokalipsy", w której gracze wcielają się w role aniołów.