Google+ Premiera „Slawii: Rzeczpospolitej Przeklętej” na Pyrkonie | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Premiera „Slawii: Rzeczpospolitej Przeklętej” na Pyrkonie

Kuźnia Gier poinformowała, że od dawna wyczekiwany wolsungowy dodatek „Slawia” będzie miał swoją premierę na poznańskim konwencie Pyrkon (22-24 marca). Już teraz można zamówić podręcznik w przedsprzedaży.

„Slawia: Rzeczpospolita Przeklęta” to dodatek opisujący Rzeczpospolitą Slawijską, zacofany kraj porośnięty prastarymi borami, wśród których kryją się dwory i zamki, pola dawnych bitew i święte miejsca starych pogańskich kultów.

Już od dziś możliwe jest zakupienie „Slawii” w przedsprzedaży w sklepie Kuźni Gier.

Na profilu „Wolsunga” w serwisie Facebook (nie potrzeba konta) dostępna jest galeria ilustracji. Fragment dodatku, opisujący Województwo Widlickie, znajdziecie na stronie gry.

„Wolsung: Steam Pulp Fantasy” w DriveThruRPG

W tym tygodniu elektroniczna wersja (PDF) anglojęzycznego „Wolsunga” trafiła do sklepu DriveThruRGP. Podręcznik kosztuje 19,99 dolarów. Amerykańskim wydawcą gry jest Studio 2 Publishing. Podręcznik liczy ponad 500 stron i dostępny jest także w wersji w druku w sklepie wydawnictwa za 29,99 dolarów.

Źródło wieści: Strona Kuźni Gier


Dowiedz się więcej:


Kuźnia Gier

Założone w 2004 roku krakowskie wydawnictwo specjalizujące się w grach karcianych, planszowych i RPG. Wydawca gier fabularnych "Wolsung: Magia Wieku Pary" i "The Shadow of Yesterday", a także dystrybutor polskiej wersji "Savage Worlds".

Slawia: Rzeczpospolita Przeklęta

Dodatek do gry fabularnej "Wolsung" opisujący Rzeczpospolitą Slawijską, zacofany kraj porośnięty prastarymi borami, wśród których kryją się dwory i zamki, pola dawnych bitew i święte miejsca starych pogańskich kultów. Kraj otoczony przez potężnych sąsiadów – Morgowię, Wotanię, Trójmonarchię Ostrii-Sudrii-Nordii oraz Państwo Zakonne, prześladowany przez smoczą klątwę.

Wolsung

to gra fabularna, napisana w konwencji, nazwanej przez twórców magicznym steampunkiem – czyli fantasy przeniesione w epokę wiktoriańską i czasy rewolucji przemysłowej. Wolsung to nadzwyczajni bohaterowie, niepowtarzalny klimat i barwny świat pełen pomysłów na niezwykłe przygody. System oparty jest na własnej mechanice, stawiającej na szybką i spektakularną akcję, duże możliwości taktyczne i unikalne postaci graczy.