Google+ Pierwsza aplikacja do „Armii Apokalipsy” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Pierwsza aplikacja do „Armii Apokalipsy”

Pierwsza z zapowiadanych, dedykowanych grze fabularnej „Armie Apokalipsy” darmowych aplikacji na urządzenia mobilne z systemem Android jest już dostępna.

Kiedy tworzycie postacie lub wymyślacie Bohaterów Niezależnych do sesji Armii Apokalipsy, często może Wam brakować pomysłów na ciekawe i oryginalne imię dla anioła. Dzięki tej aplikacji jednym kliknięciem możecie wylosować imię, które będzie zgodne z klimatem systemu.

Jest to pierwsza oficjalna aplikacja stworzona na potrzeby polskiej gry fabularnej. Dotychczas w sklepie Google Play znaleźć można było różne nieoficjalne aplikacje do polskich gier fabularnych, między innymi do „Wolsunga”.

Na blogu gry „Armie Apokalipsy” udostępniono zakładkę „do pobrania„, w której znajdziecie  zarówno link do aplikacji, jak i kartę postaci czy fragmenty z podręcznika.


Dowiedz się więcej:


Armie Apokalipsy

Gra fabularna dla pełnoletnich graczy. Jej akcja rozgrywa się w świecie bliźniaczo podobnym do naszego, w którym anioły zostały zesłane z niebios, by stanąć naprzeciw sił Wroga w ostatecznej bitwie. Gracze wcielają się w role skrzydlatych wojowników o nadludzkiej mocy, którzy dzielą czas między epickie starcia z piekielnymi hordami, politykę i intrygi w anielskiej społeczności, a korzystanie z uroków nowej, cielesnej egzystencji.

Menhir

Wydawnictwo założone w 2003 roku przez Katarzynę oraz Marcina Kuczyńskich. W dorobku wydawnictwa jest wydana w 2004 roku, celtycka gra fabularna "Poza Czasem", a także gra fabularna "Armie Apokalipsy", w której gracze wcielają się w role aniołów.

Wolsung

to gra fabularna, napisana w konwencji, nazwanej przez twórców magicznym steampunkiem – czyli fantasy przeniesione w epokę wiktoriańską i czasy rewolucji przemysłowej. Wolsung to nadzwyczajni bohaterowie, niepowtarzalny klimat i barwny świat pełen pomysłów na niezwykłe przygody. System oparty jest na własnej mechanice, stawiającej na szybką i spektakularną akcję, duże możliwości taktyczne i unikalne postaci graczy.