Google+ Nadeszła „Anihilacja” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Nadeszła „Anihilacja”

„Annihilation”, kolejna kampania (event book) do „Marvel Heroic Roleplaying”, gry fabularnej osadzonej w świecie komiksów Marvela, trafiła do sprzedaży.

Niszczycielska Fala Anihilacji przebija się przez krawędź wszechświata, niszcząc miliony światów. Imperium Skrullów przestaje istnieć. Heroldowie Galactusa stają się zwierzyną łowną dla sługów Annihilusa, władcy Fali. Międzygalaktyczne siły porządkowe znane jako Korpus Nova ulegają całkowitej destrukcji. Władane przez zajmujący się handlem ród Fiyero, Imperium Kree nie jest w stanie skutecznie stawić czoła najeźdźcy. Nadciąga Anihilacja…

Kampanie do gry fabularnej „Marvel Heroic Roleplaying”, zwane „Event Bookami”, oparte są na ważnych wydarzeniach w uniwersum komiksów Marvela. „Annihilation” to kolejna po „Civil War” kampania do „Marvel Heroic Roleplaying”.

Więcej o komiksowej serii „Annihilation” przeczytacie na stronie: http://www.marvelcomics.pl

Podręcznik można zakupić w wersji elektronicznej (PDF) za pośrednictwem DriveThruRPG za 23,99 dolarów w wersji podstawowej (248 stron) lub za 29,99 dolarów w wersji premium (384 strony) z zawartością „Operations Manual” z podręcznika podstawowego „Marvel Heroic Roleplaying”.

Podręcznik w druku można zamówić w sklepie wydawnictwa za 39,99 dolarów w wersji podstawowej (248 stron) lub za 49,99 dolarów w wersji premium (384 strony) z zawartością „Operations Manual” z podręcznika podstawowego „Marvel Heroic Roleplaying”.


Dowiedz się więcej:


Margaret Weis Productions

Amerykańskie wydawnictwo znane z gier fabularnych opartych o między innymi takie seriale jak "Firefly", "Battlestar Galactica" i "Leverage".

Marvel Heroic Roleplaying

Wydana przez wydawnictwo Margaret Weiss Production gra fabularna oparta o świat Marvela, znany z komiksów. Gra korzysta ze zmodyfikowanej mechaniki Cortex+.