Google+ „Gygax Magazine” w wersji elektronicznej (PDF) | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Gygax Magazine” w wersji elektronicznej (PDF)

Wydawnictwo TSR wprowadziło do sprzedaży  elektroniczną wersję (PDF) pierwszego numeru kwartalnika „Gygax Magazine”.

Pierwszy numer „Gygax Magazine” liczy 64 strony, a w środku znajdziecie artykuły i komiksy takich twórców jak: James Carpio, Tim Kask, Luke Gygax, Ernie Gygax, Cory Doctorow, Steve Kenson, Jim Wampler czy Phil Foglio.

Magazyn w wersji elektronicznej (PDF) dostępny jest za pośrednictwem DriveThruRPG w cenie 4,99 dolarów.

Magazyn w druku możecie zamówić bezpośrednio na stronie wydawnictwa w cenie 8,95 dolarów (doliczając 8,5 dolarów za wysyłkę do Polski). Dostępna jest także subskrybcja czterech numerów magazynu w cenie 35 dolarów.

Źródło wieści: DriveThruRPG


Dowiedz się więcej:


Gygax Magazine

Stworzony w 2012 roku przez Jaysona Elliota, Ernie'ego Gygaxa, Luke'a Gygaxa i Tima Kaska kwartalnik. Oprócz artykułów na temat gier fabularnych w magazynie znajdują się także materiały do nowych i starszych systemów RPG, a także komiksy takich autorów jak Phil Foglio ("What’s New With Phil and Dixie"), Jim Wampler ("Marvin the Mage") czy Rich Burlew ("Order of the Stick").

TSR

Wydawnictwo z nazwą zarejestrowaną w 2011 roku przez rodzinę Gary’ego Gygaxa, współtwórcy "Dungeons & Dragons". W skład wydawnictwa wchodzą: Jayson Elliot, Ernie Gygax, Luke Gygax, Tim Kask, James Carpio oraz Jim Wampler. TSR jest wydawcą kwartalnika "Gygax Magazine".