Google+ Dziesięć pytań o „Star Wars: Edge of the Empire” | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Dziesięć pytań o „Star Wars: Edge of the Empire”

Fantasy Flight Games opublikowało artykuł, w którym w dziesięciu punktach przedstawia najważniejsze kwestie dotyczące osadzonej w świecie Gwiezdnych Wojen gry fabularnej „Star Wars: Edge of the Empire”.

„Edge of the Empire” to pierwszy z trzech systemów Fantasy Flight Games osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen. Gracze wcielają się w nim w łowców głów, przemytników i odkrywców starających się przeżyć w trudnych czasach.

Wersja systemu dla początkujących trafiła do sprzedaży w zeszłym roku.

Premiera wersji standardowej przewidziana jest na drugi kwartał 2013 roku.

Z opublikowanego artykułu dowiecie sie między innymi o tematyce gry, roli Mocy w grze, możliwościach wyboru postaci, potrzebnych do gry elementach, zawartości podręcznika oraz różnicach między wersją beta a finalną.

Szczegóły na stronie wydawnictwa.

Źródło wieści: Fantasy Flight Games


Dowiedz się więcej:


Edge of the Empire

to pierwszy z trzech systemów Fantasy Flight Games, osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen. Skupia się na marginesie społecznym, gracze wcielają się w łowców głów, przemytników i odkrywców starających się przeżyć w trudnych czasach. Mechanika gry wykorzystuje przeciwstawne rzuty pul unikalnych kości z symbolami.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".