Google+ Druga edycja „The Shadow of Yesterday” w PDF | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Druga edycja „The Shadow of Yesterday” w PDF

Wydawnictwo Gindie poinformowało o udostępnieniu darmowej, elektronicznej wersji (PDF) drugiej edycji „The Shadow of Yesterday”.

Podręcznik można ściągnąć ze strony tsoy.darken.pl po użyciu prostego formularza zamieszczonego po prawej stronie witryny. Udostępniony PDF ma układ taki sam jak oryginalny podręcznik w druku i waży 20 MB.

Dodatkowo do końca tygodnia wydawnictwo Gindie ma poinformować o planach wydawniczych na ten rok.

Podręcznik w wersji papierowej jest dostępny w cenie 45 złotych w sklepie wydawnictwa Kuźnia Gier oraz na REBEL.pl. Względem pierwszej edycji rozrósł się ze 134 stron do 208, został wzbogacony o scenariusz (w formie sandboxowej, otwartej sytuacji) a także o opis nowej krainy.

Źródło wieści: Wydawnictwo Gindie


Dowiedz się więcej:


Gindie

Polskie wydawnictwo założone przez Jacka Gołębiowskiego, odpowiedzialne między innymi za polskie wydanie "The Shadows of Yesterday" oraz "Dogs in the Vineyard", a także fabularnych gier karcianych takich jak "Przetrwaliście zagładę" czy "Opowieści z karczmy".

The Shadow of Yesterday

to gra fabularna pulp fantasy, która wykorzystuje rozwój postaci do napędzania całej rozgrywki. Pierwsza wersja została opublikowana już w 2009, ale pierwsza wersja papierowa ukazała się w listopadzie 2011 roku. Nowa, druga edycja wyszła w styczniu 2013, wydana w tandemie Kuźni Gier oraz Gindie, zawierała nowe materiały w postaci szóstej krainy, Orania, oraz scenariusz Łukasza "Salantora" Pilarskiego, który dostał się do finałowej piątki konkursu Quentin. PDF z grą jest dostępny za darmo na oficjalnej polskiej stronie.