Google+ Jayson Elliot o nowym TSR i Gygax Magazine | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Jayson Elliot o nowym TSR i Gygax Magazine

W serwisie Examiner opublikowano przeprowadzony przez Michaela Tresca wywiad z Jaysonem Elliotem o nowym wydawnictwie TSR oraz Gygax Magazine.

Z wywiadu dowiecie się między innymi o kulisach powstania nowego TSR, współpracujących z wydawnictwem osobach, celach wydawnictwa, porozumieniu z Wizards of the Coast oraz ekipą magazynu Kobold Quarterly, a także o zawartości Gygax Magazine, pisma, które będzie wydawane w druku, w PDF, a także w wersji na iPad.

TSR to nowe wydawnictwo z nazwą zarejestrowaną w 2011 roku przez rodzinę Gary’ego Gygaxa, współtwórcy Dungeons & Dragons. W skład wydawnictwa wchodzą: Jayson Elliot, Ernie Gygax, Luke Gygax, Tim Kask, James Carpio oraz Jim Wampler.

Szczegóły w serwisie Examiner.


Dowiedz się więcej:


Gygax Magazine

Stworzony w 2012 roku przez Jaysona Elliota, Ernie'ego Gygaxa, Luke'a Gygaxa i Tima Kaska kwartalnik. Oprócz artykułów na temat gier fabularnych w magazynie znajdują się także materiały do nowych i starszych systemów RPG, a także komiksy takich autorów jak Phil Foglio ("What’s New With Phil and Dixie"), Jim Wampler ("Marvin the Mage") czy Rich Burlew ("Order of the Stick").

TSR

Wydawnictwo z nazwą zarejestrowaną w 2011 roku przez rodzinę Gary’ego Gygaxa, współtwórcy "Dungeons & Dragons". W skład wydawnictwa wchodzą: Jayson Elliot, Ernie Gygax, Luke Gygax, Tim Kask, James Carpio oraz Jim Wampler. TSR jest wydawcą kwartalnika "Gygax Magazine".