Google+ Gygax Magazine z premierą na żywo 26 stycznia | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Gygax Magazine z premierą na żywo 26 stycznia

Już w sobotę, 26 stycznia o 20:00 czasu polskiego w sklepie The Brooklyn Strategist, odbędzie się premiera pierwszego numeru pisma Gygax Magazine, wydawanego przez nowe wydawnictwo TSR.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na stronie magazynu. Uczestnicy będą mogli zadawać pytania twórcom Gygax Magazine (Ernie Gygax, Luke Gygax, Tim Kask, Jayson Elliot, Jim Wampler i  James Carpio).

Na wydarzeniu pojawią się też specjalni goście. Rozegrane zostaną sesje gier fabularnych, do których będzie można dołączyć także online dzięki platformie Roll20. Formularz wstępu na sesję zostanie wysłany subskrybentom newslettera w przyszłym tygodniu.

Gygax Magazine zostanie wydany w druku, w PDF, a także na iPad.

Dodatkowych informacji szukać możecie na profilach magazynu w sieciach społecznościowych Facebook oraz Twitter.


Dowiedz się więcej:


Gygax Magazine

Stworzony w 2012 roku przez Jaysona Elliota, Ernie'ego Gygaxa, Luke'a Gygaxa i Tima Kaska kwartalnik. Oprócz artykułów na temat gier fabularnych w magazynie znajdują się także materiały do nowych i starszych systemów RPG, a także komiksy takich autorów jak Phil Foglio ("What’s New With Phil and Dixie"), Jim Wampler ("Marvin the Mage") czy Rich Burlew ("Order of the Stick").

TSR

Wydawnictwo z nazwą zarejestrowaną w 2011 roku przez rodzinę Gary’ego Gygaxa, współtwórcy "Dungeons & Dragons". W skład wydawnictwa wchodzą: Jayson Elliot, Ernie Gygax, Luke Gygax, Tim Kask, James Carpio oraz Jim Wampler. TSR jest wydawcą kwartalnika "Gygax Magazine".