Google+ EN World na smartfonach | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

EN World na smartfonach

Zbiórka funduszy na odbudowę serwisu EN World osiąga kolejne cele. Obecnie zebrano ponad 23 000 funtów, co oznacza między innymi stworzenie aplikacji O.G.R.E. na smartfony i inne urządzenia mobilne.

Aplikacja O.G.R.E. (Online Generic Randomizer Engine) na urządzenia mobilne służy do tworzenia rozbudowanych generatorów. O.G.R.E. jest też dostępne jako darmowe narzędzie online na serwisie EN World.

Kolejnym osiągniętym celem było zebranie 21 000 funtów. Osoby, które wpłaciły 100 funtów i więcej otrzymają unikatowe kości.

Dodatkowo uruchomiono darmową aplikację EN World na urządzenia mobilne, dzięki której można nie tylko czytać najnowsze publikacje na stronie, ale także uzyskać możliwość czytania i komentowania wątków na forum, blogów i artykułów czy wysyłania wiadomości prywatnych.

Aplikację znajdziecie w sklepie Google Play.

W planach jest także wersja na urządzenia z systemem iOS.


Dowiedz się więcej:


EN World

Istniejący od prawie dekady amerykański serwis na początku poświęcony D&D, ale obecnie zajmujący się wszystkimi grami fabularnymi. Twórca nagród ENnies.

Kickstarter

Platforma finansowania społecznościowego, za pośrednictwem której twórcy mogą zbierać fundusze na realizację swoich projektów. Dzięki takiemu finansowaniu udało się dotychczas wydać takie gry fabularne jak "Numenera", "Technoir" czy "Deadlands Noir", a także wiele innych gier niezależnych.