Google+ „Armie Apokalipsy” w przedsprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

„Armie Apokalipsy” w przedsprzedaży

Podręcznik do gry fabularnej „Armie Apokalipsy” dostępny jest w przedsprzedaży w sklepie Rebel.

„Armie Apokalipsy” to gra fabularna autostwa Katarzyny i Marcina Kuczyńkich, przeznaczona dla pełnoletnich graczy. Akcja gry osadzona jest w świecie współczesnym, do którego zostają zesłane z niebos anioły, by stanąć do walki z wrogiem podczas rozpoczynającej się Apokalipsy. Gracze wcielają się w role skrzydlatych wojowników, którzy oprócz walki z piekielnymi hordami prowadzą też wewnętrzną walkę ze swoimi słabościami i urokami nowej, cielesnej egzystencji.

Podręcznik do gry liczy 232 strony i został wydany w formacie A4, na kredowym papierze, w miękkiej oprawie.

Pierwszy nakład podręcznika to zaledwie 100 egzemplarzy. Wydawnictwo, w przypadku dobrych wyników przedsprzedaży, nie wyklucza zrobienia dodruku jeszcze przed zapowiadaną na początek lutego premierą.

Podręcznik możecie zamówić w przedsprzedaży za 59.95 złotych w sklepie Rebel.


Dowiedz się więcej:


Armie Apokalipsy

Gra fabularna dla pełnoletnich graczy. Jej akcja rozgrywa się w świecie bliźniaczo podobnym do naszego, w którym anioły zostały zesłane z niebios, by stanąć naprzeciw sił Wroga w ostatecznej bitwie. Gracze wcielają się w role skrzydlatych wojowników o nadludzkiej mocy, którzy dzielą czas między epickie starcia z piekielnymi hordami, politykę i intrygi w anielskiej społeczności, a korzystanie z uroków nowej, cielesnej egzystencji.

Menhir

Wydawnictwo założone w 2003 roku przez Katarzynę oraz Marcina Kuczyńskich. W dorobku wydawnictwa jest wydana w 2004 roku, celtycka gra fabularna "Poza Czasem", a także gra fabularna "Armie Apokalipsy", w której gracze wcielają się w role aniołów.