Google+ Armie Apokalipsy w druku | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Armie Apokalipsy w druku

Na oficjalnej stronie gry fabularnej „Armie Apokalipsy” poinformowano, że podręcznik główny trafił do drukarni.

„Armie Apokalipsy” to gra fabularna dla dorosłych, w której gracze wcielają się w role aniołów zesłanych współcześnie, w czasie rozpoczynającej się Apokalipsy, by walczyły z ciemnymi siłami Antychrysta. Gra charakteryzuje się bezkostkową mechaniką rozstrzygania konfliktów oraz dużą rolą erotyki w tle fabularnym systemu, zwłaszcza w relacjach postaci graczy z postaciami niezależnymi.

Twórcami gry są Katarzyna oraz Marcin Kuczyńscy, znani między innymi z wydanej w 2004 roku gry fabularnej „Poza Czasem” – obecnie dostępnej za darmo w formacie PDF.

Liczący 232 strony podręcznik główny do gry „Armie Apokalipsy” zostanie wydany w miękkiej oprawie w formacie A4, na kredowym papierze. Wydawnictwo Menhir zapowiedziało, że po wyczerpaniu się pierwszego nakładu (100 egzemplarzy) papierowej wersji podręcznika, gra zostanie także wydana w wersji PDF.

Przewidywana cena podręcznika to 50-70 złotych, premiera najwcześniej 5 lutego.

Szczegóły na stronie gry.


Dowiedz się więcej:


Armie Apokalipsy

Gra fabularna dla pełnoletnich graczy. Jej akcja rozgrywa się w świecie bliźniaczo podobnym do naszego, w którym anioły zostały zesłane z niebios, by stanąć naprzeciw sił Wroga w ostatecznej bitwie. Gracze wcielają się w role skrzydlatych wojowników o nadludzkiej mocy, którzy dzielą czas między epickie starcia z piekielnymi hordami, politykę i intrygi w anielskiej społeczności, a korzystanie z uroków nowej, cielesnej egzystencji.

Menhir

Wydawnictwo założone w 2003 roku przez Katarzynę oraz Marcina Kuczyńskich. W dorobku wydawnictwa jest wydana w 2004 roku, celtycka gra fabularna "Poza Czasem", a także gra fabularna "Armie Apokalipsy", w której gracze wcielają się w role aniołów.