Google+ Studencka brać – scenariusz do Warhammera | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Studencka brać – scenariusz do Warhammera

Marcin ‘Seji’ Segit udostępnił na swoim blogu PDF ze scenariuszem „Studencka brać” do gry fabularnej Warhammer, pierwotnie opublikowanym w magazynie Magia i Miecz nr 1 (97)/2002.

Niniejszy scenariusz przeznaczony jest do pierwszej edycji gry fabularnej Warhammer Fantasy Roleplay. To okazja, by bliżej poznać życie żaków imperialnych, rozstrzygnąć spór między fana(tyka)mi dwóch drużyn snotballu oraz dostarczyć graczom kilku godzin dobrej zabawy. Mecz, burda i zamieszki oczywiście są w planie, a także pościgi, intrygi, porwania oraz dużo innych atrakcji. Studencka brać to scenariusz „na jeden raz”, jego rozegranie nie powinno zająć dłużej niż dwie sesje. Można też włączyć go do kampanii traktującej o żakach i ich przygodach.

Szczegóły na blogu Błękitny Świt.


Dowiedz się więcej:


Magia i Miecz

Wydawane przez wydawnictwo MAG, pierwsze i najdłużej istniejące na polskim rynku czasopismo o grach fabularnych. Od marca 1993 roku do października 2002 roku ukazały się 103 numery magazynu. "Magia i Miecz" odegrała znaczną rolę w propagowaniu wiedzy i świadomości o grach fabularnych w Polsce. Od 2014 dzięki inicjatywie grupy Fajne RPG oraz udanej zbiórce crowdfundingowej magazyn powrócił w formie kwartalnika.

Warhammer

Gra fabularna dark fantasy, w której gracze wcielają się w postaci różnych profesji, przemierzające Stary Świat - krainę zamieszkałą przez ludzi, krasnoludy, elfy, halflingi inne fantastyczne rasy, nękaną bezustannie przez siły Chaosu.