Google+ Star Wars: Edge of the Empire Beginner Game w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Star Wars: Edge of the Empire Beginner Game w sprzedaży

Wydawnictwo Fantasy Flight Games wprowadziło do sprzedaży Edge of the Empire: Beginner Game, zestaw dla początkujących graczy do gry fabularnej osadzonej w świecie Gwiezdnych Wojen i udostępniło darmowy scenariusz.

Edge of the Empire, pierwszy z trzech systemów Fantasy Flight Games, osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen, skupia się na marginesie społecznym, gracze wcielają się w nim w łowców głów, przemytników i odkrywców starających się po prostu przeżyć w tych trudnych czasach.

Zestaw Begginer Game przeznaczony jest dla początkujących graczy i zawiera scenariusz, gotowe postacie oraz liczne akcesoria.

Koszt zestawu to $29.95.

Ponadto wydawnictwo udostępniło darmową przygodę The Long Arm of the Hutt. Scenariusz jest kontynuacją przygody z zestawu podstawowego, przeznaczony na rozegranie w ciągu 4-5 sesji.

Scenariusz wraz z dodatkowymi postaciami dostępny jest w PDF na stronie wydawnictwa.


Dowiedz się więcej:


Edge of the Empire

to pierwszy z trzech systemów Fantasy Flight Games, osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen. Skupia się na marginesie społecznym, gracze wcielają się w łowców głów, przemytników i odkrywców starających się przeżyć w trudnych czasach. Mechanika gry wykorzystuje przeciwstawne rzuty pul unikalnych kości z symbolami.

Fantasy Flight Games

Amerykańskie wydawnictwo gier znane między innymi z publikacji gier planszowych oraz gier fabularnych ze świata "Warhammera 40 000" oraz uniwersum "Gwiezdnych Wojen".