Google+ Narzędzia przetrwania w świecie 2300AD | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Narzędzia przetrwania w świecie 2300AD

Wydawnictwo Mongoose Publishing wprowadziło do sprzedaży elektroniczną wersję (PDF) 2300AD: Tools for Frontier Living, suplementu do 2300AD, settingu hard science-fiction do Travellera.

W suplemencie znajdziecie opisy przykładowych kolonii planetarnych, a także sprzętu, broni, pojazdów i wszystkiego, co potrzebne do kolonizacji nowych planet.

Liczący 176 stron podręcznik dostępny jest w PDF za pośrednictwem DriveThruRPG za $17.99.


Dowiedz się więcej:


2300AD

Setting hard science-fiction wydawany przez Mongoose Publishing, osadzony na mechanice systemu Traveller – innej gry tego wydawnictwa (oba tytuły to nowe wersje gier autorstwa Marca Millera, wydanych oryginalnie przez Game Designers' Workshop). Ludzkość przetrwała lata wojen i wreszcie postanowiła sięgnąć gwiazd. Spotkano obcych, kosmos stał się obszarem eksploracji i kolonizacji, ale także wojen i trudnego życia na pograniczu zasiedlonej przestrzeni.

Mongoose Publishing

Traveller

to wydany po raz pierwszy w 1977 roku, klasyczny system science-fiction, w którym bohaterowie, podróżując pomiędzy różnymi układami słonecznymi, handlują, eksplorują nowe światy, a także toczą naziemne i kosmiczne bitwy. Mechanika gry oparta jest na rzutach dwoma kośćmi K6.