Google+ Itras By w sprzedaży | Gry-Fabularne.pl
Pages Navigation Menu

Itras By w sprzedaży

Wydawnictwo Vagrant Workshop wprowadziło do sprzedaży angielską wersję Itras By, surrealistycznej gry narracyjnej.

Itras By to norweska gra fabularna, napisana przez Ole Pedera Giævera i Martina Bulla Gudmundsena, wydana w 2008 roku, inspirowana latami 20-tymi XX wieku (i filmami takimi jak City of Lost Childen czy Delicatessen). Gra charakteryzuje się mechaniką, która nie korzysta z kości ani kart postaci. Do ustalenia wyników podejmowanych przez postacie akcji wykorzystywane są karty: 8 kart rozstrzygania oraz 26 kart szansy.

Na stronie wydawnictwa dostępne są fragmenty podręcznika oraz karty szans.

Więcej informacji o grze znajdziecie w recenzjach:

Podręcznik dostępny jest za pośrednictwem DriveThruRPG w wersji elektronicznej (PDF) za $9.99 lub w druku na żądanie za $14.99.


Dowiedz się więcej:


Itras By

to norweska gra fabularna, napisana przez Ole Pedera Giævera i Martina Bulla Gudmundsena, wydana w 2008 roku, inspirowana latami 20-tymi XX wieku (i filmami takimi jak City of Lost Childen czy Delicatessen). Gra charakteryzuje się mechaniką, która nie korzysta z kości ani kart postaci. Do ustalenia wyników podejmowanych przez postacie akcji wykorzystywane są karty: 8 kart rozstrzygania oraz 26 kart szansy.

Vagrant Workshop

Niemieckie wydawnictwo założone przez Carstena Damma oraz Kathy Schad, wydawca między innymi settingu "Equinox", anglojęzycznych edycji gier "Itras By", "Valley of Eternity", "Barbaren!" oraz gry fabularnej "Earthdawn: The Age of Legend".